Ogłoszenia

1

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne dziś podczas wszystkich Mszy Świętych, od poniedziałku (27 III) do środy (29 III) podczas Mszy o godz. 15.00 oraz dodatkowej Mszy o godz. 19.30. Rekolekcje nie będą głoszone w czasie Mszy Świętych o godz. 18.30.
2

Codziennie zapraszamy wszystkich do wspólnej porannej modlitwy Jutrznią i Godziną Czytań, prowadzoną przez Wspólnoty Neokatechumenalne. Modlimy się w okresie Wielkiego Postu, od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 rano w dolnym kościele. Wejście przez bramę rektoratu i dziedziniec.
3

W najbliższą sobotę nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca z modlitwą różańcową po Mszy Świętej o 18.30. W pierwszą niedzielę miesiąca Adoracja NS od godz. 14.00.
4

Nabożeństwa pasyjne: Droga krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy Świętej o 15.00 i po Mszy o 18.30. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedziele o 20.00.
5

W niedzielę 2 kwietnia przypada II rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
6

W ramach jubileuszu 95-lecia Duszpasterstwa Akademickiego zapraszamy na koncert muzyki pasyjnej Stabat Mater w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina. W programie utwory A. Vivaldiego i G. B. Pergolesiego. Koncert rozpocznie się w najbliższy piątek 31 marca o godz. 20.00.
7

Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, rozpoczynająca w liturgii Kościoła Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm podczas wszystkich Mszy Świętych. W tym roku zachęcamy do zakupu świątecznych gałązek na stoiskach bezpośrednio przed naszym kościołem. Studenci Ruchu Światło-Życie dochód z zebranych środków przeznaczą na wyjazdowe rekolekcje formacyjne dla członków wspólnoty.
8

9

10