Ogłoszenia

1

Jutro przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz rocznica Cudu nad Wisłą. Porządek Mszy Świętych niedzielny (10, 12, 15, 19 i 21) na zakończenie każdej Mszy Świętej tradycyjne błogosławieństwo ziół i kwiatów.
2

Zapraszamy serdecznie na wyjazdy dla tegorocznych maturzystów, którzy dostali się na pierwszy rok studiów. Pierwszy w terminie 7-14 września w Bieszczady oraz drugi do Lichajówki koło Zakopanego w terminie 14-21 września. Więcej informacji na plakatach oraz na naszym Facebooku.
3

Trwają zapisy na autokarową pielgrzymkę do Medjugorie. Zaproszenie dedykowane jest dla osób z Duszpasterstwa Akademickiego.
Termin: 27 sierpnia – 5 września 2022r. W programie: Codzienna Eucharystia i modlitwa osobista, Wejście na górę Podbrdo z modlitwą różańcową, Droga krzyżowa na górę Krizevac, Spotkanie w Kaplicy Błogosławieństw, Konferencje tematyczne i świadectwa osób m.in. z Ośrodka dla uzależnionych Cenacolo, Wypoczynek przy wodospadach Kravica, Zwiedzanie Mostaru (zabytki UNESCO), Wyjazd do Surmanci (Ikona Jezusa Miłosiernego), Wypoczynek nad morzem w Neum lub w Makarskiej.
Koszt wyjazdu: 650 pln + 270 euro. W cenie pielgrzymki: transport autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek, wideo. Noclegi w Medjugorie ze śniadaniami i obiadokolacjami, ubezpieczenie obejmujące KL i NNW. Obsługa pilota, opieka duszpasterza. Pozostałe wyjazdy z oferty.
Kontakt do organizatorów: +48 668 282 223 i medjugorjeda2022@gmail.com
4

W przyszłą sobotę 20 sierpnia nie będzie Mszy Świętej wieczornej o 18:30 ze względu na ślub, który rozpocznie się o godz. 18. Przepraszamy za utrudnienia.
5

W miesiącu, sierpniu i wrześniu kancelaria Rektoratu otwarta w dni robocze od poniedziałku do czwartku, w godz. 17.00 – 18.00. W piątki kancelaria nieczynna.
6

Zakończyliśmy dyżur spowiedniczy. W czasie sesji akademickiej i wakacji studenckich zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty podczas Mszy Świętych.
7

8

9

10

11

12