Ogłoszenia

1

Dzisiaj jubileusz 10-lecia istnienia i formacji obchodzić będzie wspólnota naszego duszpasterstwa Brighter Day. Zapraszamy na jubileuszowy koncert z modlitwą uwielbienia bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 15.00. Wystąpią połączone siły obecnych członków i absolwentów tej wspólnoty. Wstęp wolny.
2

Rozpoczynamy miesiąc październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty po Mszach świętych o godz. 15.00, a w niedzielę o 18.30.
3

Trwają rezerwacje terminów ślubów oraz zamawianie intencji mszalnych na rok 2022.
4

Zapraszamy narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, na Kurs przedmałżeński "Czas narzeczonych", organizowany przez nasze duszpasterstwo. Cykl półtoragodzinnych dziesięciu spotkań prowadzonych przez duszpasterza akademickiego wraz z zaproszonymi gośćmi rozpocznie się w czwartek 7. października i potrwa przez kolejne czwartki do połowy grudnia. Kurs prowadzony będzie w kościele dolnym Seminarium Duchownego przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54. Zapisy osobiście w kancelarii rektoratu od czwartku 9. września. Koszt kursu wynosi 250 zł od pary. Więcej informacji na Facebooku i stronie duszpasterstwa. Liczba miejsc ograniczona.
5

Zapraszamy również na „Wieczory dla zakochanych” czyli kurs przedmałżeński w formie warsztatowej. Spotkania będą odbywać się w piątki w godz. 18.30 – 21.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 października. Zapisy i szczegóły w kancelarii rektoratu od 7 września. Zapraszamy szczególnie studentów, pracowników naukowych oraz pary z naszego duszpasterstwa. Więcej informacji na Facebooku i stronie duszpasterstwa
6

W najbliższą środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. 1. października – pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o 7.00 15.00 (z formularza o Najświętszej Krwi Chrystusa) 18.30 i 21.00 (o NSPJ). Zapraszamy na Gorączkę Piątkowej Nocy, wieczór modlitwy prowadzony od 19.00 do 23.30 przez wspólnoty naszego duszpasterstwa. W jej trakcie postakademicka wspólnota Kyrios zaprasza do modlitwy o rozeznawanie powołania. Spowiedź od godz. 15.00 do 23.00. 2. października – pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.30.
7

Od niedzieli 3. października, i w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uświęcenie kapłanów. Początek adoracji od godz. 14.00, zakończenie o 15.00.
8

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert zespołu Z Potrzeby Serc, działającego w naszym duszpasterstwie. Więcej informacji w mediach społecznościowych. Wstęp wolny. Początek o godz. 17.00.
9

W dniach 2. – 9. października w naszym kościele będzie miała miejsce peregrynacja obrazu Matki Bożej Łaskawej z sanktuarium oo. Jezuitów w Warszawie. Zapraszamy do modlitwy przy wizerunku patronki stolicy. Wprowadzenie obrazu w sobotę o godz. 11.00.