Ogłoszenia

1

W kalendarzu liturgicznym: w piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała, i Gabriela. W pierwszą niedzielę miesiąca Adoracja NS od godz. 14.00.
2

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy miesiąc październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty po Mszach świętych o godz. 15.00, a w niedzielę o 20.00.
3

Od czwartku 5 października rozpoczniemy Kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu chrztu i bierzmowania dla osób dorosłych (powyżej 18. roku życia). Zapisy na pierwszym spotkaniu, w dniu rozpoczęcia kursu. Więcej informacji na stronie duszpasterstwa.
4

Z dniem 1 września otworzyliśmy księgę intencji mszalnych na rok 2024. Intencje można składać w zakrystii kościoła i kancelarii Rektoratu. Trwają również zapisy rezerwacji terminów mszy ślubnych na nowy rok. Zainteresowane pary zapraszamy do kancelarii Rektoratu. Więcej informacji na stronie internetowej.
5

Zakończyliśmy zapisy na kurs przedmałżeński Czas narzeczonych. Szczegółowe informacje zostaną wysłane do par drogą mailową.
6

W ostatnim tygodniu września kancelaria Rektoratu otwarta będzie od poniedziałku do czwartku, w godz. 17.00 – 18.00. W piątek kancelaria nieczynna.
7

Rozpoczęliśmy w naszym duszpasterstwie Rekolekcje ewangelizacyjne prowadzone przez postakademicką wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym (tzw. REO). Spotkania z konferencją tematyczną, słuchaniem świadectwa oraz modlitwą Słowem Bożym w małych grupach, będą odbywać się w kolejne piątki do połowy grudnia. Zapisy przez formularz na Facebooku duszpasterstwa lub na najbliższym spotkaniu. Na rekolekcje zaprasza postakademicka wspólnota charyzmatyczna Kyrios.
8

Po wakacyjnej przerwie, swoje spotkania formacyjne wznawia grupa G8 dla pracowników naukowych warszawskich uczelni wyższych. Gościem spotkania będzie o. Janusz Pyda, dominikanin, a tematem będzie „Miłosierdzie Boże w Summie teologii św. Tomasza z Akwinu”. Spotkanie odbędzie się 2 października o godz. 19.00 w Rektoracie naszego kościoła.
9

Jutro (25 września) obchodzić będziemy odpust ku czci bł. Władysława z Gielniowa – patrona Warszawy. Msza Święta odpustowa przy relikwiach błogosławionego celebrowana będzie o godz. 15.00. Jest to Msza Święta zbiorowa. Intencje składać można w zakrystii kościoła dziś po mszach. Zapraszamy.