Twoje historie są bezcenną częścią naszej wspólnoty i pomogą nam uczcić ten wyjątkowy jubileusz. Planowane jest stworzenie na ich podstawie zarówno książki, jak i filmu upamiętniającego te ważne chwile.
Jeśli byłeś/aś w DA Św. Anny daaawno to prosimy o wypełnienie formularza. Prosimy o szczere i osobiste odpowiedzi. Podanie numeru telefonu pozwoli nam skontaktować się z autorami najciekawszych świadectw w celu dalszej współpracy przy realizacji tych projektów. Dziękujemy za Twój czas i wkład!
Co się dzieje w ramach przygotowań do Jubileuszu 2028?
„POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT”
Nasi drodzy Absolwenci, niech odżyją wspomnienia i powróci klimat studenckich czasów.
Kościół Akademicki św. Anny – w ramach jubileuszu 100lecia swojego istnienia – zaprasza wszystkich Was, którzy w minionych dekadach należeliście do duszpasterstwa akademickiego św. Anny na spotkania absolwenckie.
PLAN KAŻDEGO SPOTKANIA
14:00 Adoracja w ciszy w kościele
15.00 Msza Święta w kościele
16.00 spotkanie w kawiarni duszpasterstwa
Zapraszamy wraz z rodzinami. W czasie trwania spotkania nasze Siostry zapewniają opiekę nad dziećmi!
P.S. Jeśli macie kontakt ze swoimi dawnymi członkami wspólnot i grup formacyjnych, przekażcie im – prosimy – tę informację. Do zobaczenia!
NAJBLIŻSZE SPOTKANIA w 2026 r.
1 marca | 5 kwietnia | w maju spotkanie odwołane | 7 czerwca
