XXXII Niedziela zwykła 10 listopada 2019 roku

1. Od ks. Kazimierza Kardynała Nycza:

Umiłowani Diecezjanie!

Zapraszam Was w poniedziałek, 11 listopada, do Świątyni Opatrzności Bożej na uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości. O godz. 17.00 odbędzie się okolicznościowy koncert Boże, coś Polskę, a po nim wspólne śpiewanie pieśni religijnych i patriotycznych. Świętowanie zakończymy o godz. 19.18 zapaleniem Świecy Niepodległości w Świątyni i naszych domach oraz Mszą Świętą z uroczystym odmówieniem Aktu Dziękczynienia Polski za dar wolności. Wszystkim udzielam pasterskiego błogosławieństwa, prosząc jednocześnie o nieustanną modlitwę w intencji Ojczyzny.

 

2. W Święto Niepodległości Msze św. w naszym kościele o g. 7, 15 i 18.30. W tym dniu kancelaria nieczynna. Nie będzie też dyżuru spowiedniczego między     g. 16 – 18.

 

3. W tym roku przypada jubileusz 55-lecia Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. dziękczynną, która zostanie odprawiona w naszym kościele w przyszłą niedzielę o g. 15. Po Mszy odbędzie się koncert chóru wraz z orkiestrą Kameralną N-Harmonia. Zapraszamy!

Więcej szczegółów na plakatach i stronie: https://www.wchm.pl/.

Ogłoszenia