XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  14 października 2018
"Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną". Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości. Mk 10, 17-30

1. Zapraszamy na wspólny Różaniec od pon.-pt. po mszy św. o g. 15 (czyli ok. 15.40), w niedzielę o 18.30.

2. Rozpoczęliśmy rekolekcje na dobry początek. Zapraszamy wszystkich studentów, szczególnie tych z Was, którzy rozpoczęli w tym roku studia. Rekolekcje poprowadzi ks. Bogusław Kowalski. Program rekolekcji jest następujący: dzisiaj: g. 15; 19; 21. Poniedziałek i wtorek: g. 15; 18.30 msza św. oraz o 19.30 konferencja. W poniedziałek i wtorek wieczorem będą przedstawiały się także nasze grupy.

3. 16 października przypada 40 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża. Dziękujemy Bogu za Jego życie, posługę i nauczanie. Zapraszamy tego dnia na Mszę św. dziękczynną o g. 15 i 18.30.

4. Rozpoczęła się w naszym duszpasterstwie nowa forma przygotowania dorosłych do sakramentu chrztu, bierzmowania i komunii św., zwana „zaproszeniem do dojrzałego chrześcijaństwa”. Zapisy i wszelkie informacje na naszej stronie internetowej. Spotkania odbywać się będą w środy o g. 19.30.

5. 20 października zapraszamy na rowerowy dzień skupienia z księdzem Jerzym Popiełuszką. Trasa 40 km. Zbiórka o 8.30 przed kościołem św. Stanisława Kostki na Żoliborzu. Koniec ok. g. 16. Informacje na naszej stronie: www.swanna.waw.pl

6. Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej zaprasza na pielgrzymkę do Legnicy miejsca cudu eucharystycznego w dniach 20-21 października. Więcej informacji na fanpage'u SKMA oraz na plakatach.

7. Zbliża się czas szczególnej modlitwy za naszych Zmarłych. Przyjmujemy na wypominki, które są naszą modlitwą w ich intencji. Kartki z imionami Zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii.