XXVIII Niedziela zwykła 13 października 2019 roku

1. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku po Mszy św. o g. 15, w niedzielę o g. 18.30.

 

2. Dziś rozpoczynamy „Rekolekcje na Dobry Początek” pod hasłem „Czas ucieka”, które poprowadzi o. Janusz Pyda OP z duszpasterstwa akademickiego „Beczka” w Krakowie. Nauki dziś podczas Mszy św. o g. 19 i 21, w poniedziałek i wtorek Msze o g. 18.30 z nauką o g. 19.30. W czasie rekolekcji będzie można poznać wspólnoty działające w naszym duszpasterstwie, do których już teraz zapraszamy, szczególnie studentów I roku.

 

3. Zapraszamy wszystkich studentów na rekolekcje ewangelizacyjne, oraz przygotowanie do sakramentu chrztu i bierzmowania dorosłych, które poprowadzą osoby ze wspólnot naszego duszpasterstwa. Spotkania będą odbywać się w środy o g. 19.30 w kościele. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 października.

 

4. Mistrzostwa Polski Duszpasterstw Akademickich w grach zespołowych odbędą się od 8-ego do 10-ego listopada w Łodzi. Drużyny ze św. Anny potrzebują kibiców! Wszyscy, którzy chcieliby dopingować nasze drużyny, mogą zapisać się przez formularz dostępny na fanpage'u naszego duszpasterstwa.

Ogłoszenia