XXVII Niedziela zwykła 6 października 2019 roku

1. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku po Mszy św. o g. 15, w niedzielę o g. 18.30.

 

Dziś, wyjątkowo, z racji przygotowań do Mszy inauguracyjnej rok akademicki o g. 19.00, nie będzie wspólnego różańca.

 

2. Już za tydzień rozpoczynamy „Rekolekcje na Dobry Początek” pod hasłem „Czas ucieka”, które poprowadzi o. Janusz Pyda OP z duszpasterstwa akademickiego „Beczka” w Krakowie. Rekolekcje odbędą się w terminie 13-15 października. Nauki: w niedzielę podczas Mszy św. o g. 19 i 21, w poniedziałek i wtorek Msze o g. 18.30 z nauką o g. 19.30.

 

Jeżeli ktoś ze studentów chciałby zabrać plakat dotyczący rekolekcji aby zawiesić na swojej uczelni lub w akademiku, to może go odebrać po Mszy św. w zakrystii.

 

3. Zapraszamy wszystkich studentów na rekolekcje ewangelizacyjne, oraz przygotowanie do sakramentu chrztu i bierzmowania dorosłych, które poprowadzą osoby ze wspólnot naszego duszpasterstwa. Spotkania będą odbywać się w środy o g. 19.30 w kościele. Zapisy do 8 października. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 października. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie św. Anny i FB.

 

4. Nasze duszpasterstwo organizuje IV rajd rowerowy śladami bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, który odbędzie się w sobotę, 12-ego października. Start o godz. 8.00 spod bramy dawnej Huty Warszawa. Harmonogram przejazdu i zapisy na stronie internetowej swanna.waw.pl. Zapraszamy!

 

5. Jeżeli ktoś ma możliwość wynajęcia pokoju czy mieszkania dla studentów przyjeżdżających na studia do Warszawy, w kancelarii rektoratu można zgłaszać adresy w ramach akcji „Pokój dla Żaka”.

Ogłoszenia