XXVII Niedziela Zwykła 4 października 2020 r.

  1. Rozpoczęliśmy nowy rok akademicki. W związku z tym przypominamy, że poranna Msza Święta jest sprawowana o godz. 7:00 (zamiast 7:30), następnie o 15 i 18:30. Spowiadamy w czasie każdej Mszy Świętej. Kancelaria rektoratu jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 17 do 18.
  2. Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów, zwłaszcza tych, którzy studentami zostali w tym roku, na rekolekcje rozpoczynające formację w naszym duszpasterstwie. Zaczynamy 11.10 w niedzielę na wieczornych Mszach o 19 i 21. Rekolekcje potrwają do wtorku włącznie, a poprowadzi je dla nas br. Szymon Janowski OFMCap. W poniedziałek i wtorek w ramach rekolekcji Msza o 18:30 z krótką homilią, a po niej ok. 19:30 konferencja i wspólna modlitwa wraz z prezentacją grup naszego duszpasterstwa.
  3. Zaczął się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszamy na wspólne odmawianie różańca od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 15, w niedzielę o godz.18.30.
  4.  W kruchcie naszego kościoła pojawił się „ofiaromat”. Urządzenie pozwala składać ofiary na potrzeby naszego duszpasterstwa za pomocą transakcji bezgotówkowych. Ofiaromat to odpowiedź na współczesne zapotrzebowanie i duże ułatwienie w tym czasie, kiedy staramy się działać jak najbardziej bezdotykowo. Ze wszelkie ofiary składane w ten sposób serdecznie dziękujemy!
Ogłoszenia