XXVI Niedziela zwykła 29 września 2019 roku

1. Od jutra kancelaria naszego rektoratu będzie czynna od poniedziałku do piątku.

 

2. Rozpoczynamy również dyżur spowiedniczy od poniedziałku do piątku w godz. 16 – 18. W tym samym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

3. Rezerwacje terminów ślubów oraz intencje mszalne na rok 2020 przyjmujemy w kancelarii rektoratu.  

 

4. W najbliższy piątek, 4 października zapraszamy na pierwszą w tym roku Gorączkę Piątkowej Nocy. Zaczynamy po Mszy św. o g. 18.30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O g. 21 Msza św. a po niej uwielbienie z zespołem „Z Potrzeby Serc”. Zakończenie o g. 23.30. W tym dniu spowiadamy od g. 15 do 23.30.

 

5. Serdecznie zapraszamy, szczególnie studentów i pracowników naukowych, na Mszę św. inaugurującą rok akademicki w naszym duszpasterstwie, która zostanie odprawiona w niedzielę 6 października o g. 19.00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. kard. Kazimierz Nycz.

 

6. Już dziś zapraszamy również na „Rekolekcje na Dobry Początek” pod hasłem „Czas ucieka”, które poprowadzi o. Janusz Pyda OP z duszpasterstwa akademickiego „Beczka” w Krakowie. Rekolekcje odbędą się w terminie 12-14 października. Nauki: w niedzielę podczas Mszy św. o g. 19 i 21, w poniedziałek i wtorek Msze o g. 18.30 z nauką o g. 19.30.

 

7. Zapraszamy wszystkich studentów na rekolekcje ewangelizacyjne oraz przygotowanie do sakramentu chrztu i bierzmowania dorosłych. Spotkania będą odbywać się w środy o g. 19.30 w kościele. Zapisy do 8 października. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 października. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie św. Anny i FB.

 

8. Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej zaprasza wszystkich studentów, w szczególności I i II roku na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 1 października. Spotykamy się po Eucharystii o 18:30, w krużgankach przy Zakrystii. Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są wartości katolickie, są osobami otwartymi, chcą dać cząstkę siebie innym i działać razem z nami.

 

9. Nasze duszpasterstwo organizuje IV rajd rowerowy śladami bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, który odbędzie się w sobotę, 12-ego października. Start o g. 8.00 spod bramy dawnej Huty Warszawa. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej swanna.waw.pl. Zapraszamy!

 

10. Jeżeli ktoś ma możliwość wynajęcia pokoju czy mieszkania dla studentów przyjeżdżających na studia do Warszawy, w kancelarii rektoratu można zgłaszać adresy w ramach akcji „Pokój dla Żaka”.

 

11. Od jutra Msza św. w tygodniu (od poniedziałku do piątku) będzie o g.7:00

Ogłoszenia