XXIX Niedziela zwykła 20 października 2019 roku

1. Z okazji zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego zapraszamy wszystkich do modlitwy za zmarłych. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii rektoratu. Wypominki będę czytane w pierwszych dniach listopada przed koronką o g.15. Msze za zmarłych będą odprawiane przez cały rok, w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18:30.

 

2. W związku z ogłoszeniem przez papieża Franciszka października nadzwyczajnym miesiącem misyjnym, w tę oraz przyszłą niedzielę studenci z naszego Duszpasterstwa organizują akcję "Kawiarenka z misją". Ma ona na celu zbiórkę pieniędzy na budowę szpitala na Madagaskarze zainicjowaną przez świeckiego misjonarza Daniela Kasprowicza. Od godziny 16:00 do 21:00 w kawiarence będzie można zjeść ciasto upieczone przez studentów, wypić herbatę i wesprzeć akcję dobrowolną ofiarą. Serdecznie zapraszamy!

 

3. W ramach cyklu „Duchowość dla Warszawy” zapraszamy na wykład otwartyMoniki i Marcina Gomułków oraz ks. Roberta Skrzypczaka pt."Jak nie wypalić się w małżeństwie?". Spotkanie odbędzie 24 października, o godz. 19:00 wCentralnej Biblioteki Rolniczej.

 

4. Na najbliższym spotkaniu dyskusyjnego klubu filmowego obejrzymy debiutancki film rosyjskiego reżysera A. Zwiagincewa z 2003 r. Film zdobył ponad 40 pierwszych nagród na międzynarodowych festiwalach, w tym złote lwy w Wenecji. Projekcja 26.10. og.19.15, spotykamy się w krużgankach.

 

5. Mistrzostwa Polski Duszpasterstw Akademickich w grach zespołowych odbędą się od 8-ego do 10-ego listopada w Łodzi. Drużyny ze św. Anny potrzebują kibiców! Wszyscy, którzy chcieliby dopingować nasze drużyny, mogą zapisać się przez formularz dostępny na fanpage'u naszego duszpasterstwa.

Ogłoszenia