XXIX Niedziela Zwykła 18  października 2020 r.
"Oddajcie więc cezarowi to, co należy do cezara, a Bogu to, co należy do Boga". Mt 22, 15-21
  1. W związku z zaostrzeniem dyscypliny epidemicznej od dziś w naszym kościele we Mszy św. może brać udział max. 75 osób.  Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek. Spowiadamy tylko w kaplicy Matki Bożej Loretańskiej podczas każdej Mszy św. poza godz. 7 w dni powszednie. Spowiedź możliwa jest również po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym księdzem drogą mailową. Kancelaria od jutra będzie nieczynna do odwołania. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać mailowo, z możliwością umówienia się na spotkanie indywidualne z duszpasterzem.
  2. Przypominamy, że intencje mszalne możemy zamawiać przez internetową skrzynkę intencji (I i III niedziela miesiąca oraz każdy piątek) na stronie www.swanna.waw.pl bądź mailowo: kancelaria.swanna@gmail.com; wtedy ustalimy dzień i godz. Mszy św.
  3. Z racji zbliżających się dni listopadowych, w których szczególnie pamiętamy o naszych bliskich zmarłych, zachęcamy do modlitwy wypominkowej. W tym roku możemy złożyć intencje przez internet na Mszę wypominkową zbiorową, która zostanie odprawiona dnia 8 listopada 2020 roku o godz. 15:00. Intencje za zmarłych polecanych w tej Mszy świętej będą odczytywane w dniach od 1 do 8 listopada przed Mszą święta o godz.15:00.
  4. W związku z istniejącą sytuacją związaną z pandemią, pragniemy przypomnieć o możliwości wsparcia naszego duszpasterstwa przez składanie dobrowolnych ofiar poprzez wpłatomat stojący w kruchcie kościoła oraz bezpośrednio na konto. Każda ofiara jest ogromną pomocą dla utrzymania naszego kościoła w tym czasie. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!