XXIII Niedziela Zwykła 9 września 2018
"Effatha", to znaczy: Otwórz się. Mk 7, 31-37

1. Rozpoczęliśmy rezerwacje ślubów na rok 2019. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kancelarii rektoratu w godz. 16-18.

2. Rozpoczęliśmy także przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2019. Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne intencje w tym roku. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii rektoratu (pn.-czw. 16-18).

3. Jest już możliwość zamawiania intencji mszy św. przez internet. Na razie można dokonać takiej rezerwacji na msze św. zbiorowe poprzedzone koronką do Miłosierdzia Bożego w piątki o g. 15 oraz w wybrane niedziele również na msze św. zbiorowe o g. 15. Od roku 2019 przyjmiemy zasadę, że taka rezerwacja dotyczyć będzie mszy św. zbiorowych odprawianych w każdą 1 i 3 niedzielę miesiąca oraz piątków w całym roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.swanna.waw.pl

Oczywiście, istnieje także możliwość zamówienia takiej intencji drogą tradycyjną, tzn. poprzez wpis do książki intencji. Można to uczynić zawsze po każdej mszy św. w zakrystii oraz w czasie dyżuru w kancelarii rektoratu.

4. W ramach corocznej akcji “mieszkanie dla żaka” w kancelarii rektoratu można zgłaszać chęć wynajmu mieszkań dla naszych studentów