XXIII Niedziela zwykła 8 września 2019

1. Rozpoczęliśmy rezerwacje terminów ślubów oraz zamawianie intencji mszalnych na rok 2020. W sprawie ślubów zapraszamy do kancelarii od wtorku do piątku w godz. 16 – 18,  intencje mszalne można zamawiać w kancelarii oraz po mszach św. w zakrystii.

 

2. Rozpoczęliśmy także zapisy na „Wieczory dla Zakochanych” czyli kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa w formie warsztatowej. Spotkania będą odbywać się w piątki o g.18.30 w sali Caritas, wejście od ul. Krakowskie Przedmieście 62.  Zapisy tylko osobiście, w kancelarii naszego rektoratu, od wtorku do piątku w godz. 16 - 18. Opłata za parę 180 zł (koszt wynajęcia sali oraz materiały).

 

3. W łączności z ogólnopolskim wydarzeniem „Polska pod krzyżem” organizowanym we Włocławku, zapraszamy na akademicką drogę krzyżową w plenerze, którą rozpoczniemy o g.19.30. Zbiórka pod kościołem św. Anny. Zakończenie w kościele Wspólnot Jerozolimskich przy ul. Łazienkowskiej 14. - osobistą adoracją Najświętszego Sakramentu. Powrót indywidualnie.

 

4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe naszej św.annowej gr. Biało-Zielonej, które odbędzie się 15 września. Rozpoczniemy Mszą św. o g. 15.00, po której spotkamy się w ogrodach naszego duszpasterstwa (przejście przez krużganki).

Ogłoszenia