XXIII Niedziela Zwykła 6 września 2020 r.

  1. Rozpoczęliśmy zapisy na śluby na rok 2021. W celu dokonania rezerwacji terminu zapraszamy do kancelarii, która jest czynna od wtorku do piątku w godz. 17 – 18. Można również zamawiać intencje mszalne na przyszły rok w kancelarii lub w zakrystii.
  2. Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne „Oto jestem” - czyli kolejną edycję przygotowania do sakramentów chrztu i bierzmowania dla dorosłych: studentów i pracowników naukowych. Na rekolekcje zapraszamy również tych, którzy chcą pogłębić swoją wiarę. Spotkania będą odbywać się w środy o g.19.30 w kościele. Pierwsze spotkanie 30 września. Zapisy przez formularz dostępny na naszej stronie i facebooku.
  3. Zapraszamy na „Wieczory dla zakochanych” – czyli cykl spotkań warsztatowych przygotowujących do sakramentu małżeństwa oraz wspierających rozeznanie relacji. Spotkania w piątki. Pierwsze odbędzie się w dwóch turach: 9 i 16 października, kolejne przez internet. Zapisy od wtorku w kancelarii. Koszt 100 zł od osoby. Zgłoszenia tylko osobiście. Pierwszeństwo mają studenci, osoby należące do grup w duszpasterstwa oraz pary biorące ślub w naszym kościele.
  4. We wtorek, 8 września obchodzimy święto Narodzenia NMP. Msze św. w tym dniu o g. 7.30, 15 i 18.30.
  5. W przyszłą niedzielę, zgodnie z decyzją papieża Franciszka taca zebrana podczas Mszy św. zostanie przeznaczona na Grób Pański w Jerozolimie. Przypomnijmy: ze względu na pandemię koronawirusa, tradycyjna zbiórka nie odbyła się w Wielki Piątek ponieważ Liturgia Męki Pańskiej była sprawowana bez udziału ludu.
Ogłoszenia