XVII Niedziela zwykła 28 lipca 2019

1. Trwa rejestracja elektroniczna na 39 Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną na Jasną Górę, którą będziemy przeżywać w dn. 5–14 sierpnia. Zapraszamy wszystkich młodych do udziału, szczególnie do naszej święto-annowej gr. biało-zielonej. Rejestracji można dokonywać przez stronę: e-wapm.pl. Informujemy, że rejestracja nie jest równoważna z zapisem, jest formą zgłoszenia. Aby zapisać się na pielgrzymkę należy dopełnić rejestracji przychodząc do nas w dniach 2-4 sierpnia. Wówczas należy odebrać pakiet pielgrzyma i wpłacić należną sumę.

 

Zapraszamy także do udziału w pielgrzymce duchowej. W zakrystii można nabyć rozważania duchowe przygotowane na tegoroczną pielgrzymkę pod hasłem „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”. Ich autorem jest jezuita, ojciec Roman Groszewski, duszpasterz akademicki i przewodnik grupy szarej. Ofiary uzyskane ze sprzedaży posłużą na zasilenie budżetu pielgrzymki.

 

2. Jak już informowaliśmy kilka tygodni temu, decyzją matki generalnej Zgromadzenia Sióstr Dominikanek, z dniem 1 sierpnia br. zostaje zlikwidowana placówka sióstr w naszym duszpasterstwie. Zatem dzisiejsza niedziela jest ostatnią, kiedy posługują u nas siostry. Serdecznie dziękujemy Wam, drogie siostry za lata pięknej i dobrej współpracy i polecamy Was opiece Maryi w nowych miejscach Waszej posługi i pracy.

Ogłoszenia