XI Niedziela Zwykła 13	 czerwca  2021 r.
"Z czym porównamy królestwo Boże lub w jakiej przypowieści je przedstawimy? Jest ono jak ziarnko gorczycy; gdy się je wsiewa w ziemię, jest najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi. Lecz wsiane, wyrasta i staje się większe od innych jarzyn; wypuszcza wielkie gałęzie, tak że ptaki podniebne gnieżdżą się w jego cieniu". Mk 4, 26-34
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy o godz. 15:00, w niedzielę o godz. 18:30.
  2. Z racji sesji i wakacji akademickich zawieszamy dyżur spowiedniczy i adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 17:30–18:30. Spowiedź w tym czasie będzie podczas każdej Mszy św.
  3. Grzegorz Miecznikowski w niezwykły sposób poznał Boga w czasie ciężkiej choroby. Doświadczył Jego mocy, która zmieniła Jego życie. Swoje życie poświęcił głoszeniu Ewangelii. Podzieli się z nami swoim świadectwem, jutro po Mszy o godz. 18:30 i poprowadzi wspólną modlitwę w kościele. Serdecznie zapraszamy!
  4. Zapraszamy na spotkanie z adw. Jerzym Kwaśniewskim, prezesem Ordo Iuris, zatytułowane: „Polska w obronie życia, rodziny i wolności. Co zrobić, by powstrzymać międzynarodowe naciski?” Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2021 r. o godz. 19:00 w dolnym kościele świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie.  Zapisy przez link dostępny na Facebooku.