W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu epidemicznego, podaję informacje dotyczące funkcjonowania naszego duszpasterstwa:

 

 

W związku z zaostrzeniem przepisów dotyczących poruszania się i przebywania w miejscach publicznych, od dnia 25 marca 2020 w naszym kościele wprowadzamy następujące regulacje:

 

1. zawieszamy codzienną adorację Najświętszego Sakramentu i możliwość codziennej spowiedzi w g. 17-18. Spowiedź będzie możliwa JEDYNIE po uprzednim umówieniu się mailowym albo z konkretnym księdzem albo pisząc na maila: kancelaria.swanna@gmai.com.

2. Zawieszamy dyżur w kancelarii Rektoratu. Wszystkie pilne sprawy (zaświadczenia, intencje, sprawy ślubne i chrzcielne) załatwiamy jedynie drogą mailową; w razie zaistnienia takiej konieczności istnieje także możliwość indywidualnego umówienia się z księdzem w kancelarii.

3. Intencje mszalne możemy zamawiać przez internetową skrzynkę intencji  www.swanna.waw.pl bądź mailową kancelaria.swanna@gmail.com; wtedy ustalimy dzień i godzinę mszy św.

Nie będziemy już wyczytywać intencji z puszek, które znajdują się przy wejściu do kościoła. Proszę zatem nie wrzucać do nich intencji, gdyż nie będą one w ogóle opróżniane. Jedynym sposobem zamówienia intencji będzie zakrystia, kancelaria, droga mailowa bądź internetowa skrzynka intencji.

4. Proszę was o wsparcie finansowe naszego Kościoła i duszpasterstwa. Jeśli ktoś miałby wolę i pragnienie przesłania ofiar, może to uczynić wpłacając je na konto Rektoratu Bank Pekao SA 44-1240-1138-1111-0000-0209-5910. Pomimo tego, że nasza działalność jest mocno ograniczona, kościół musi funkcjonować także od strony finansowej.

 

Moi Drodzy,

zachęcamy Was do udziału w liturgii Eucharystii dostępnej na facebooku św. Anny (codziennie g. 19), wspólnego Różańca (g. 20.30), Drogi Krzyżowej (piątki Wielkiego Postu g. 20.30), Gorzkich Żali (niedziele Wielkiego Postu g. 18.30).

Zachęcamy Was do modlitwy w domu, łączenia się z nami na porannej modlitwie Jutrzni i Godziny Czytań (g. 7.30).

Zachęcamy do aktywnego przeżywania tego czasu uczestnicząc w spotkaniach organizowanych na mediach społecznościowych.

 

Podaje teraz adresy, przy pomocy których możecie załatwiać wszystkie sprawy

 

1. adres internetowy: www.swanna.waw.pl

2. adres mailowy duszpasterstwa: kancelaria.swanna@gmail.com

3. numer konta bankowego: Bank Pekao SA 44-1240-1138-1111-0000-0209-5910

 

 

 

Ks. Krzysztof Siwek

Rektor Kościoła Akademickiego św. Anny