V niedziela Wielkiego Postu 29 marca 2020 roku

1.Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielą Palmową, czyli Męki Pańskiej, która rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia. Jest to niedziela przygotowującą nas bezpośrednio do Paschy Pana. Liturgia Kościoła wspomina tego dnia uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy, o którym mówią wszyscy czterej Ewangeliści a także rozważa Jego Mękę.

 

2. Zachęcamy Was do udziału w liturgii Eucharystii dostępnej na facebooku św. Anny (codziennie g. 19), wspólnego Różańca (g. 20.30), Drogi Krzyżowej (piątki Wielkiego Postu g. 20.30), Gorzkich Żali (niedziele Wielkiego Postu g. 18.30) a także do modlitwy w domu, łączenia się z nami na porannej modlitwie Jutrzni i Godziny Czytań (g. 7.30).

Zachęcamy również do aktywnego przeżywania tego czasu uczestnicząc w spotkaniach organizowanych na mediach społecznościowych.

 

3. Spowiedź jest możliwa codziennie, po uprzednim umówieniu się mailowym albo z konkretnym księdzem albo pisząc na maila: kancelaria.swanna@gmai.com.

 

4. Kancelaria nieczynna do odwołania. Wszystkie pilne sprawy (zaświadczenia, intencje, sprawy ślubne i chrzcielne) załatwiamy jedynie drogą mailową; w razie zaistnienia takiej konieczności istnieje także możliwość indywidualnego umówienia się z księdzem w kancelarii.

 

5. Intencje mszalne możemy zamawiać przez internetową skrzynkę intencji (I i III niedziela miesiąca oraz każdy piątek) na stronie www.swanna.waw.pl bądź drogą mailową kancelaria.swanna@gmail.com; wtedy ustalimy dzień i godz. Mszy św.


6. W związku z istniejącą sytuacją zwracamy się również z gorąca prośbą o wsparcie finansowe potrzebne na utrzymanie w tym czasie naszego kościoła. Dobrowolne ofiary można przelewać na konto rektoratu (Bank Pekao SA 44-1240-1138-1111-0000-0209-5910).

Jednocześnie z całego serca dziękujemy tym, którzy wsparli nas już w tym szczególnym czasie swoją ofiarą. Bóg zapłać!

Ogłoszenia