Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2020

  1. W listopadzie szczególnie pamiętamy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Jutro we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. o godz. 7, 15 i 18.30. Możemy jeszcze złożyć intencje wypominkowe w zakrystii lub przez internet na Mszę wypominkową zbiorową, która zostanie odprawiona 8 listopada 2020 roku o godz. 15:00. Intencje za zmarłych polecanych w tej Mszy świętej będą odczytywane w dniach od 1 do 8 listopada przed Koronką do Bożego Miłosierdzia i Mszą św. o godz.15:00.

W tym roku, ze względu na epidemię, odpust za zmarłych będzie można uzyskać nie tylko w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, ale przez cały listopad.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie archidiecezji warszawskiej: https://ksieza.archwwa.pl/aktualnosci/dekret-penitencjarii-apostolskiej-z-dn-23-pazdziernika-2020/

 

  1. Przypominamy, że w naszym kościele we Mszy św. może brać udział max. 75 osób.  Pamiętajmy również o obowiązku noszenia maseczek. Spowiadamy tylko w kaplicy Matki Bożej Loretańskiej podczas każdej Mszy św. Nie będzie spowiedzi o godz. 7 w dni powszednie. Spowiedź możliwa jest również po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym księdzem drogą mailową. Wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać mailowo, z możliwością umówienia się na spotkanie indywidualne z duszpasterzem.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18:30. W piątek, Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18:30. W sobotę Msza Święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18:30.

 

  1. W trosce o życie każdego poczętego dziecka zachęcamy do włączenia się w inicjatywę modlitewną „Różaniec do granic Nieba”. Więcej szczegółów na stronie: https://www.rozaniecdogranic.pl/
Ogłoszenia