Uroczystość Naświętszej Trójcy 16 czerwca 2019 r.

1. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach czerwcowych, w niedzielę o g. 18.30, a od poniedziałku do piątku po Mszy świętej o 15-tej.

 

2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. O g. 10.00 Msza św. w archikatedrze św.|Jana Chrzciciela, po której rozpocznie się centralna procesja Bożego Ciała. W związku z tym nie będzie Mszy św. o g. 12.00 w naszym kościele.  W tym tygodniu kancelaria czynna od poniedziałku do środy.

 

3. Rozpoczęliśmy zapisy na 39 WAPM na Jasną Górę, którą będziemy przeżywać pod hasłem „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”, w dn. 5–14 sierpnia. Zapraszamy wszystkich młodych do udziału, szczególnie do naszej świętoannowej gr. biało-zielonej. W tym roku zapisy elektroniczne dla wszystkich grup przez stronę: e-wapm.pl.

 

4. Pielgrzymkę mężczyzn pod nazwą „Męskie Oblężenie Jasnej Góry” organizują już po raz trzeci liderzy różnych męskich środowisk
katolickich, która odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie. W programie m. in. konferencje abpa Grzegorza Rysia, Jacka Pulikowskiego, Wandy Półtawskiej. Wolne miejsca w autokarach mają Żołnierze Chrystusa - informacje na Facebooku wspólnoty. Wszystkich mężczyzn zapraszamy do udziału.

 

5.  Zapraszamy na wyjazd naszego duszpasterstwa w Tatry, który odbędzie się od 23 do 29 września br. Zapisy poprzez formularz internetowy. Więcej informacji u ks.Franciszka i prezesa lektorów, Michała Sułka.

 

6.  Zapraszamy również wszystkich studentów na spływ kajakowy, który odbędzie się w dn. 10-14.07. Szczegóły i zgłoszenia u ks. Jana.

Ogłoszenia