Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22 listopada 2020

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu czyli czas modlitewnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Tradycyjnie zapraszamy na Roraty czyli Mszę św. ku czci Najświętszej Maryi Panny, które będziemy przeżywać od poniedziałku do piątku o godz. 7. Tegoroczne rozważania pod hasłem "challenge accepted" (podejmij wyzwanie) dotyczyć będą historii biblijnych bohaterów, którzy odpowiedzieli "Tak" na Boże wezwanie w ich życiu. O ich odwadze, zmaganiach, wątpliwościach w drodze opowie nam ks. Krystian Sacharczuk. Niech ten czas będzie dla nas szczególną okazją do tego aby dzięki głoszonemu Słowu dobrze przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Z racji panującej sytuacji nie będzie roratnich śniadań. Pierwsze roraty 30 listopada w poniedziałek. Zapraszamy!

 

  1. Oaza Akademicka serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na trzecią już edycję Refreshmentu, czyli dnia skupienia, podczas którego odświeżymy i pogłębimy naszą relację z Bogiem. Tym razem będziemy go przeżywać pod hasłem: „Błogosławcie, a nie złorzeczcie”. Spotkanie odbędzie się 28.11 (sobota). Większość spotkania, oprócz Mszy, w formie zdalnej. W programie między innymi: warsztaty, rozważanie słowa Bożego i uwielbienie. Msza święta na zakończenie wydarzenia o 18:30 w kościele. Goście wydarzenia to między innymi: o. Krzysztof Pałys dominikanin, który wygłosi konferencję, a także Marcin i Monika Gomułkowie, małżeństwo znane z kanału Początek Wieczności na YouTube. Koszt udziału wynosi 5zł. Więcej szczegółów i zapisy w wydarzeniu na facebooku, na fanpage'u duszpasterstwa.

 

  1. Już dziś zapraszamy na Mszę zbiorową w Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 8 grudnia,  która będzie odprawiona o godz. 12 w Godzinę Łaski. Intencje będzie można zamawiać przez internet.

 

  1. W najbliższym czasie mamy wolne intencje mszalne. Zachęcamy do zamawiania intencji bezpośrednio po zakończeniu Mszy św. w zakrystii.
Ogłoszenia