Święto Chrztu Pańskiego 13 stycznia 2019 r.
„Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie”. Łk 3,15-16.21-22

1. Chór akademicki naszego kościoła serdecznie zaprasza na swój debiutancki koncert kolęd, dzisiaj po Mszy o g. 19.00.

 

2. Warszawski Chór Międzyuczelniany i zespoł wokalny Ars Chori zaprasza na koncert kolęd w sobotę 19 stycznia o g. 19.15.

 

3. Zaczynamy cykl projekcji filmowych pt. „Mężczyzna i kobieta w kinie”. Zapraszamy na film J.Jarmusch`a „Broken Flowers”, który zostanie wyświetlony 19 stycznia o g.19.30 w sali Caritas.

 

4. Są jeszcze wolne miejsca na „Wieczory dla zakochanych”, czyli kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa w formie warsztatowej. Cykl obejmuje 9 kolejnych piątków. Pierwsze spotkanie 15 lutego o godz. 18:30 w sali Caritas. Zapisy osobiście, w kancelarii od poniedziałku do piątku w godzinach 16-18. Wpisowe 180zł/para. Liczba miejsc ograniczona.

 

5. "PANAMA w Warszawie", czyli spotkanie młodych w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży odbędzie się w niedzielę 27 stycznia od godziny 14-tej w Świątyni Opatrzności Bożej. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy z papieżem Franciszkiem i młodzieżą zebraną w Panamie. W programie czuwanie, uwielbienie, Eucharystia, konferencja abpa Grzegorza Rysia oraz telemost z Panamą. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Chętni z naszego duszpasterstwa mogą kontaktować się z ks. Franciszkiem.