Plan tygodnia na rok 2019/2020

Plan tygodnia na rok 2019/2020

 

PONIEDZIAŁEK

Godz. 18:30 – Msza św. Wspólnoty Akademickiej Odnowy w Duchu Świętym „Oblubienica”. Po Mszy św. spotkanie modlitewno-formacyjne – dolny kościół; ks. Jan Wojciechowski.

Godz. 19:30Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie – Spotkanie ogólne: kaplica bł. Władysława z Gielniowa. Spotkania formacyjne w grupach -  w salach duszpasterstwa; ks. Mateusz Gawarski.

 

 

WTOREK

Godz. 18:30 – Diakonia modlitwy wstawienniczej wspólnoty "Kyrios" – wieża: Galeria; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19:00 – Próba zespołu gospel "Z potrzeby serc" – sala A; ks. Jan Wojciechowski.

Godz. 19:15 – Próba Chóru Akademickiego św. Anny – kawiarenka;          ks. Franciszek Urmański.

Godz. 19:15SKMA – wieża: Jarema; ks. Franciszek Urmański.

Godz. 19.30 – Spotkanie Diakonii (akademickiej) Ruchu Światło-Życie – sala nad chórem; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna II – zakrystia kaplicy Res Sacra Miser.

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna V – wieża, sala na I p.;       ks. Mateusz Milczarek.

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna VI – dolny kościół; ks. rektor Krzysztof Siwek.

 

ŚRODA

Godz. 18:30 – Msza św. Wspólnoty Akademickiej Ruchu Światło-Życie. Po Mszy św. spotkanie ogólne w kawiarence, spotkania formacyjne – w salach duszpasterstwa; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19:30 - Spotkanie formacyjne zespołu Brighter Day – wieża, sala na I p.; ks. Mateusz Milczarek.

Godz. 19.30„Jego słuchajcie”Rekolekcje ewangelizacyjne (przygotowanie dorosłych do chrztu, komunii św. i bierzmowania) – górny Kościół; ks. Adam Gorlewski.

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna I – dolny kościół.

 

CZWARTEK

Godz. 18:30 – Msza św. z asystą Liturgicznej Służby Ołtarza. Po Mszy św. spotkanie formacyjne lektorów na wieży; ks. Franciszek Urmański.

Godz. 19.30 – Spotkanie Diakonii Ruchu Światło – Życie – kawiarenka i sala B; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19:00 – Próba Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego – sala A.

Godz. 20:00Wspólnota Neokatechumenalna III – dolny kościół.

Godz. 20:00Wspólnota Neokatechumenalna IV – wieża, sala na I p.;       ks. Adam Gorlewski.

 

PIĄTEK

Godz. 19:30 – Postakademicka wspólnota Odnowy w Duchu ŚwiętymKyrios” – dolny kościół; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19.30 - Spotkanie Wspólnoty „fides et ratio” – kawiarenka; ks. rektor Krzysztof Siwek.

Godz. 18:30„Wieczory dla zakochanych” – kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa – sala Caritas; ks. Jan Wojciechowski.

 

SOBOTA

Godz. 17.30 i 20:00 – Eucharystia Wspólnot Neokatechumenalnych – dolny kościół.

 

NIEDZIELA

Godz. 18:00 – Próba zespołu Brighter Day – dolny kościół; ks. Mateusz Milczarek.

 

III NIEDZIELA MIESIĄCA

 

Godz. 16.30 - Akademicka Wspólnota Rodzin – dolny kościół; ks. rektor Krzysztof Siwek.

 

 

Ważne wydarzenia w miesiącu

I PIĄTEK MIESIĄCA

Gorączka Piątkowej Nocy” – całonocne spotkanie z Jezusem Eucharystycznym.

W programie:

19:30 – modlitwa o rozeznanie swojego powołania;

21:00 – Msza św. przez wstawiennictwo bł.Władysława z Gielniowa w intencji rozeznania powołania życiowego

22:00 – 24:00 – radosne uwielbienie;

00:00 – 7:30 – cicha adoracja;

Przez cały czas trwania „Gorączki” możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.