Plan tygodnia na rok 2017/2018

Plan tygodnia na rok 2018/2019

 

PONIEDZIAŁEK

Godz. 18:30 – Msza św. Wspólnoty Akademickiej Odnowy w Duchu Świętym „Oblubienica”. Po Mszy św. spotkanie modlitewno-formacyjne – dolny kościół; ks.Jan Wojciechowski.

Godz. 19:30Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie – Spotkanie ogólne: Centralna Biblioteka Rolnicza (CBR), s.39 (Ip.). Spotkania formacyjne w grupach we wszystkich salach duszpasterstwa; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19:00 – Próba Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego – sala A; ks. Mateusz Gawarski.

 

WTOREK

Godz. 18:30 – Diakonia modlitwy wstawienniczej wspólnoty "Kyrios" – wieża: sala I p. i III p. .; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19:00 – Próba zespołu gospel "Z potrzeby serc" – sala A; ks. Jan Wojciechowski.

Godz. 19:00 – Próba Chóru Akademickiego św.Anny – kawiarenka; ks. Franciszek Urmański

Godz. 19:15SKMA – sala na I piętrze w Caritas; ks.Franciszek Urmański

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna II – zakrystia kaplicy Res Sacra Miser

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna IV – wieża, sala na II p.

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna V – dolny kościół; ks. Mateusz Milczarek

 

ŚRODA

Godz. 18:30Msza św. Wspólnoty Akademickiej Ruchu Światło-Życie. Po Mszy św. spotkanie ogólne w kaplicy bł. Władysława, potem spotkania formacyjne – wszystkie sale duszpasterstwa; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19:30 - Spotkanie formacyjne zespołu Brighter Day - kaplica Res Sacra Miser; ks. Mateusz Milczarek

Godz. 19.30 – „Zaproszenie do dojrzałego chrześcijaństwa” – Przygotowanie dorosłych do chrztu, Komunii św. i bierzmowania – CBR, s. 39 (Ip.);       ks. Jan Wojciechowski i ks. Adam Gorlewski

Godz. 19.30 – Klasyczny kurs przedmałżeński – dolny kościół Seminarium Duchownego (ul.Krakowskie Przedmieście 52/54)

Godz. 19:30Wspólnota Neokatechumenalna I – dolny kościół.

 

CZWARTEK

Godz. 18:30 – Msza św. z asystą Liturgicznej Służby Ołtarza. Po Mszy św. spotkanie formacyjne lektorów na wieży; ks. Franciszek Urmański.

Godz. 19.30 – Spotkanie Diakonii Ruchu Światło – Życie – kawiarenka i sala B; ks. Mateusz Gawarski

Godz. 19:00 – Próba Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego – sala A; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 20:00Wspólnota Neokatechumenalna III – dolny kościół; ks.Adam Gorlewski

Godz. 20:00Wspólnota Neokatechumenalna VI – wieża, sala na I p.; ks.rektor Krzysztof Siwek

 

PIĄTEK

Godz. 19:30 – Postakademicka wspólnota Odnowy w Duchu ŚwiętymKyrios” – dolny kościół; ks. Mateusz Gawarski.

Godz. 19.30 - Spotkanie Wspólnoty „fides et ratio” – kawiarenka; ks. rektor Krzysztof Siwek

 

SOBOTA

Godz. 17.30 i 20:00 – Eucharystia Wspólnot Neokatechumenalnych – dolny kościół

 

NIEDZIELA

Godz. 18:00 – Próba zespołu Brighter Day – dolny kościół; ks. Mateusz Milczarek

 

III NIEDZIELA MIESIĄCA

 

Godz. 16.30 - Akademicka Wspólnota Rodzin; ks.rektor Krzysztof Siwek

 

Ważne wydarzenia w miesiącu

I PIĄTEK MIESIĄCA

Gorączka Piątkowej Nocy” – całonocne spotkanie z Jezusem Eucharystycznym.

W programie:

19:30 – modlitwa o rozeznanie swojego powołania;

21:00 – Msza św. przez wstawiennictwo bł.Władysława z Gielniowa w intencji rozeznania powołania życiowego

22:00 – 24:00 – radosne uwielbienie;

00:00 – 7:30 – cicha adoracja;

Przez cały czas trwania „Gorączki” możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.