Ogłoszenia duszpasterskie Wniebowstąpienie Pańskie, 28 maja 2017 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe (od czwartku czerwcowe) od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w niedziele o godz. 18:30.
  2. Dziś po Mszy o godz. 15:00 w kawiarence, odbędzie się spotkanie z wolontariuszami duszpasterstwa Drabiny Jakubowej, zajmującymi się osobami niepełnosprawnymi na turnusach rekolekcyjnych. Opowiedzą o swoich doświadczeniach z turnusów oraz o swojej działalności.
  3. W najbliższy piątek, 2 czerwca, zapraszamy na „Gorączkę piątkowej nocy”. Spowiadamy od godz. 15:00 przez całą noc. Msza św. ku czci bł. Władysława z Gielniowa w intencji mieszkańców Warszawy o godz. 21:00.
  4. Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w sobotę, 3 czerwca, rozpoczniemy o godz. 21:00, modlitwę zakończymy mszą św. o godz. 23:00.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystością Ducha Świętego zakończymy okres paschalny, jest to też 10. Święto Dziękczynienia. Zapraszamy wszystkich na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, skąd o godz. 8:00 wyruszy procesja z relikwiami świętych. O godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona uroczysta msza święta. W kościołach w całej Polsce w tym dniu organizowana będzie zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
  6. W poniedziałek, 5 czerwca, zapraszamy wszystkich na mszę św. w rocznicę święceń kapłańskich duszpasterzy, którzy posługują w św. Annie. Msza św. rozpocznie się o godz. 18:30.

    6.  Po mszy św. zapraszamy do naszej kawiarenki w krużgankach św. Anny.

Ogłoszenia