Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu, 11 marca 2018 r.

  1. Tradycyjnie w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 15:40 i 19:15 – rozważania prowadzone przez wspólnoty akademickie. W niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 18:30. Laudesy (poranna modlitwa jutrzni i godziny czytań) w kaplicy Res Sacra Miser od poniedziałku do piątku o godz. 6:00.
  2. Zapraszamy na tegoroczne rekolekcje wielkopostne. „Życie (jest) sztuką”. Czy aby na pewno? Czy można tak żyć? Na te i na inne ważne odpowie nam biskup Michał Janocha, profesor historii sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Nauki rekolekcyjne podczas mszy św. w niedzielę, 18 marca oraz w poniedziałek, wtorek i w środę (19-21.03.) podczas mszy św. o godz. 15:00, o godz. 18:30 msza św. z krótką homilią i o 19:30 nauka rekolekcyjna. 
  3. Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne Kurs Effatha, które prowadzi nasza świętoannowa wspólnota Oblubienica. Kiedy? : 16-18 marca 2018 r. Gdzie?: Magdalenka k. Warszawy. Więcej informacji na Facebooku: Oblubienica - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym lub na fanpage DA św. Anny.
  4. Kościół św. Anny od wieków słynął z dobrej muzyki. Nawiązując do tej tradycji - w naszym Duszpasterstwie organizowane są I Akademickie Warsztaty Muzyki Liturgicznej pod hasłem "Łagodny i Miłosierny". Spotkanie odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia. Prowadzący: Hubert Kowalski, Ola Ptaszyńska, Ilona Jaworska. Więcej szczegółów i dane kontaktowe znajduje się na plakatach w krużgankach i w kruchcie oraz na Facebooku i stronie Duszpasterstwa. Zachęcamy do udziału. Liczba miejsc ograniczona.
  5. Zapraszamy do naszej kafejki do krużganków naszego kościoła. Kafejka czynna w dniu dzisiejszym od godz. 13:00.
Ogłoszenia