Ogłoszenia duszpasterskie - 4. niedziela Wielkiego Postu, 26 marca 2017 r.

  1. Tradycyjnie w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po mszy św. o 15:00 oraz po mszy o godz. 18:30 (z rozważaniami prowadzonymi przez wspólnoty akademickie). W niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 18:30. Poranna modlitwa Jutrzni i Godziny Czytań w naszym kościele w kaplicy bł. Władysława z Gielniowa (patrona Warszawy) od poniedziałku do piątku o godz. 6:00.
  2. W przyszłą niedzielę 2 kwietnia rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne pt. Moc w słabości. Wygłosi je ks. Dariusz Szyszka. W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas każdej mszy św. a od poniedziałku do środy podczas mszy św. o godz.: 15:00 i po mszy św. o godz. 18:30.

  3. W oktawie wielkanocnej wyruszamy na 81. Pielgrzymkę Środowisk Akademickich na Jasną Górę! Odbędzie się ona w dniach 22-23 kwietnia 2017 r. W programie modlitwa u stóp Matki Bożej, ciekawe konferencje oraz integracja w gronie studentów. Koszt wyjazdu 70 zł. Posiłki we własnym zakresie. Wyjeżdżamy w sobotę o godz. 7:00 (zbiórka przed św. Anną), powrót w niedzielę w godzinach przedwieczornych.  Zapisy w naszej zakrystii.

  4. Po każdej mszy zapraszamy do zakrystii osoby, które pragną zamówić w naszym kościele intencję mszalną za swoich bliskich.

  5. Jak w każdą niedzielę, wychodząc z kościoła, zapraszamy do naszej kafejki w krużgankach rektoratu.

Ogłoszenia