Ogłoszenia duszpasterskie 29. Niedziela Zwykła, 22 października 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

29. Niedziela Zwykła, 22 października 2017 r.

  1. Zapraszamy na Europejskie Spotkanie Młodych Taize, które w tym roku odbędzie się w Szwajcarii w Bazylei. Wyjeżdżamy autokarem 27 grudnia w godzinach porannych, powrót planujemy 2 stycznia. Koszt wyjazdu to 330 zł. oraz 60 Euro. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej oraz u ks. Sergiusza.
  2. Już niedługo Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Tradycyjnie w tym czasie zapraszamy wszystkich do modlitwy wypominkowej za zmarłych. Zachęcamy do składania intencji wypominkowych w zakrystii lub kancelarii rektoratu. Nabożeństwo za zmarłych z modlitwą wypominkową odbędzie się po mszy św. wieczornej w Dzień Zaduszny (godz. 18:30). Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach będziemy się też modlić w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18:30.
  3. W ramach cyklu „Duchowość dla Warszawy” zapraszamy na wykład otwarty ks. prof. Waldemara Chrostowskiego pt.: „Jak czytać Pismo Święte?”. Zapraszamy do Centralnej Biblioteki Rolniczej w środę, 25 października, o godz. 19:00.
Ogłoszenia