Ogłoszenia duszpasterskie 27. Niedziela Zwykła, 8 października 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

27. Niedziela Zwykła, 8 października 2017 r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj XVII Dzień Papieski. W całej Polsce prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Trzeciego Tysiąclecia, która prowadzi akcję stypendialną skierowaną do utalentowanej, ale potrzebującej młodzieży. Dzisiaj w naszym kościele inaugurujemy nowy rok akademicki. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. pod przewodnictwem ks. Kardynała Kazimierza Nycza o godz. 19:00.
  2. Rekolekcje na dobry początek prowadzi ks. dr Krzysztof Napora, biblista i pracownik naukowy KUL-u. Dzisiaj nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. oraz jutro i we wtorek (9 i 10 października) o godz. 19:30.
  3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w niedziele o godz. 18:30.
  4. Środowisko Akademickie św. Anny zaprasza na imprezę integracyjną "Dancing Queen" 4 listopada w Klubokawiarni Medyk. Przedsprzedaż biletów w cenie 15 zł w Cafe Anna. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie Duszpasterstwa św. Anny i na fb.
  5. Rozpoczęliśmy przygotowania dorosłych do Sakramentu Chrztu św. Można jeszcze dołączyć do grupy, zapisy i szczegółowe informacje bezpośrednio u ks. Sergiusza, najlepiej drogą mailową.
  6. Zapraszamy w dniu dzisiejszym (niedziela, 8 października) na dzień otwarty w Centralnej Bibliotece Rolniczej. W ramach tej akcji w godz. 10:00 - 16:00 będzie można zwiedzać budynek Biblioteki z przewodnikiem. Wstęp wolny. Zapraszamy.
Ogłoszenia