Ogłoszenia duszpasterskie - 2. niedziela Wielkiego Postu, 12 marca 2017 r.

  1. Tradycyjnie w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po mszy św. o 15:00 oraz po mszy o godz. 18:30 – rozważania prowadzone przez wspólnoty akademickie. W niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 18:30. Poranna modlitwa Jutrzni i Godziny Czytań w naszym kościele w kaplicy bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy od poniedziałku do piątku o godz. 6:00.
  2. W niedzielę, 2 kwietnia rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Wygłosi je ks. Dariusz Szyszka, były duszpasterz w św. Annie a obecnie rektor Seminarium w Niemczech. Temat rekolekcji: Moc w słabości. W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas każdej mszy św. a od poniedziałku do środy podczas mszy św. o godz.: 15:00 i po mszy św. o godz. 18:30.
  3. Dzisiaj w całym Kościele przeżywamy niedzielę Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes. Z tej racji przy wyjściu z kościoła prowadzimy zbiórkę ofiar do puszek na rzecz misji. Bóg zapłać za ofiary.
  4. Jutro przypada czwarta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Pamiętajmy w modlitwie o naszym papieżu.
  5. Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, głoszone przez małżeństwa z Drogi Neokatechumenalnej. Osobom, które doświadczają trudności w wierze lub po prostu chciałyby ją pogłębić, Dobra Nowina będzie głoszona w naszym kościele (przez cały marzec) w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19:30.
  6. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele. Zapraszamy do zakrystii.
  7. Po mszy św. zapraszamy do naszej kafejki w krużgankach rektoratu.
Ogłoszenia