Niedziela Zesłania Ducha Świętego 9 czerwca 2019 r.

1. Z racji sesji i wakacji zawieszamy dyżur spowiedniczy oraz adorację od poniedziałku do piątku między godz. 16 a 18. Wzowienie w październiku. W tym okresie spowiedź podczas każdej Mszy św.

 

2. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach czerwcowych, które w niedzielę odprawiamy o g. 18.30, a od poniedziałku do piątku po Mszy świętej o 15-tej.

 

3. W najbliższy czwartek 13 czerwca przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. z okazji rocznic święceń kapłańskich duszpasterzy ze św.Anny, która zostanie odprawiona o godz. 18:30.

 

4. Rozpoczęliśmy zapisy na 39 Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną na Jasną Górę, którą będziemy przeżywać pod hasłem „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”, w dn. 5 – 14 sierpnia. Zapraszamy szczególnie do naszej świętoannowej gr. biało-zielonej. W tym roku zapisy elektroniczne dla wszystkich grup przez stronę: e-wapm.pl.

 

5. W związku ze zmianami personalnymi w naszym duszpasterswie, zapraszamy na Mszę św. dziękczynną w intencji Sióstr Dominikanek, która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.

 

6. Już dziś zapraszamy na wyjazd naszego duszpasterstwa w Tatry, który odbędzie się od 23 do 29 września br. Zapisy poprzez formularz internetowy. Więcej informacji u ks.Franciszka i prezesa lektorów, Michała Sułka.

Ogłoszenia