Niedziela Chrztu Pańskiego, 7 stycznia 2018 r.

  1. W imieniu księdza kardynała Kazimierza Nycza i wszystkich duszpasterstw akademickich Stolicy, zapraszamy studentów na spotkanie opłatkowe. Odbędzie się ono w domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej 17/19 w najbliższy czwartek, 11 stycznia, o godz. 19:00.
  2. Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: "Stare herezje w nowym wydaniu". Tym razem poznamy historię i doktrynę Gnostyków. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 9 stycznia o godz. 19:30 w sali Caritas (ul. Krakowskie Przedmieście 62) i poprowadzi je ks. dr Stanisław Adamiak.
  3. Zakochanych, którzy pragną lepiej się poznać i przygotować do Sakramentu Małżeństwa zapraszamy na drugą edycję Wieczorów dla Zakochanych w terminie 16 luty - 20 kwietnia 2018 r. Spotkania odbywają się w piątki o godz.18:30 w sali Caritas (ul. Krakowskie Przedmieście 62). Zapisy rozpoczną się w środę - 10 stycznia, o godz 16:00 osobiście w kancelarii Rektoratu. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i profilu FB.
  4. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Międzyuczelnianego w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 19:00.
  5. Po mszy św. zapraszamy do kafejki w krużgankach rektoratu.
Ogłoszenia