Niedziela Chrztu Pańskiego 12 stycznia 2020 r.

1.Trwając w radości świąt Bożego Narodzenia bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich studentów z naszego duszpasterstwa na spotkanie opłatkowe z Księdzem Kardynałem Kazimierzem Nyczem, które odbędzie się w najbliższą środę (15.01.) o g. 19.00 w Domu Arcybiskupów Warszawskich, ul. Miodowa 17. Będzie to czas składania życzeń, łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd w gronie rektorów i studentów działających w różnych duszpasterstwach akademickich Warszawy. Nie zabraknie też słodkiego poczęstunku.

Spotkamy się pod kościołem św. Anny o 18.30 i wspólnie pójdziemy na spotkanie.

 

2. Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu „Duchowość dla Warszawy” pt. „Spowiedź, psychoterapia, kierownictwo duchowe. Co łączy, co dzieli?”, który wygłoszą: dr Agnieszka Kozak (psycholog) i o. Piotr Kropisz SJ (kierownik duchowy). Wykład odbędzie się 15 stycznia (środa), o g.19.00, w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi (dawniej Biblioteka Rolnicza), ul. Krakowskie Przedmieście 66. Wstęp wolny.

 

3. Za tydzień w naszym duszpasterstwie będziemy przeżywać wizytację kanoniczną bp Michała Janochy. Ks. Biskup będzie chciał poznać bliżej nasze duszpasterstwo i spotkać się z przedstawicielami naszych święto-annowych wspólnot a także wygłosi słowo Boże na Mszach o g. 15, 19 i 21.

 

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się także koncert kolęd w wykonaniu Chóru Akademickiego św. Anny o g. 20. Serdecznie zapraszamy!

 

5. Kapłaństwo? Małżeństwo? Życie zakonne? Jakie jest właściwie moje powołanie? Warto znaleźć czas, aby spotkać się z Panem Bogiem i ludźmi, którzy stawiają sobie podobne pytania, i spróbować na nie odpowiedzieć. Zapraszamy wszystkich mężczyzn a szczególnie studentów na dzień skupienia dla rozeznających powołanie, które odbędzie się w dniach 17-18.01.2020 r w budynku warszawskiego seminarium, ul. Krakowskie Przedmieście 52/54. Zapisy przez formularz dostępny na stronie i facebooku seminarium.

 

6. Zapraszamy na „Wieczory dla Zakochanych” czyli kurs dla narzeczonych w formie warsztatowej. Kurs rozpocznie się 7.02 i będzie odbywał się przez 9 kolejnych piątków o godz.18.30. Zapisy w kancelarii rektoratu. Więcej informacji na stronie św. Anny.


7. Przy naszym duszpasterstwie otwieramy punkt konsultacyjny dla małżeństw przeżywających trudności. Spotkania prowadzone przez doświadczone małżeństwo będą odbywać się w wieży obok kościoła  św. Anny, na pierwszym piętrze, w środy od g.17:30 do 19:30. Więcej informacji oraz adres do wysyłania zgłoszeń na naszej stronie internetowej w zakładce grupy.

Ogłoszenia