IV Niedziela Adwentu 22 grudnia 2019

1. W Wigilie Uroczystości Narodzenia Pańskiego msza św. o g. 7. Nie będzie mszy o g. 15 i 18.30. W tym dniu, zgodnie z tradycją, zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 

2. Zapraszamy do duchowego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w naszym kościele. Tradycyjna Pasterka o północy. Ofiary zebrane na tej Mszy zostaną przeznaczone na Dom Samotnej Matki.

 

3. Msze św. w pierwszy i drugi dzień świąt wg. niedzielnego grafiku.

 

4. Z racji ferii świątecznych nie będzie dyżuru spowiedniczego (w g.16-18) do 2 stycznia włącznie.

 

5. Kancelaria rektoratu nieczynna od 24.12. do 1.01. włącznie.

 

6. SKMA organizuje zabawę sylwestrową. Zapraszamy na Mszę na zakończenie roku do św. Anny o g. 18.30, po której o g. 20:00 rozpocznie się zabawa w sali Caritas, przy Krakowskim Przedmieściu 62. Cena biletu 100 zł, szczegóły na stronie facebookowej "Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej". Serdecznie zapraszamy!

 

7. Pobłogosławiony opłatek na stół wigilijny można nabyć pod chórem w kościele i w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na potrzeby studentów z naszego duszpasterstwa.

 

8. "Wszystkich, którzy wyjeżdżają z naszym duszpasterstwem na spotkanie Taize do Wrocławia, zapraszamy na Mszę św. 28.12. o g. 6:15. Wyjazd bezpośrednio po mszy św."

Ogłoszenia