III Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 2020 roku

1.W maju zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej, codziennie po Mszy św. o g. 15, w niedzielę o g. 18.30.

 

2.W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Msze w tym dniu o g. 7, 15, 18.30 - (Msza o Sercu Pana Jezusa). Spowiedź tylko podczas Mszy św.

 

3.W najbliższą sobotę, 2 maja, obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze w tym dniu o g. 15 i 18.30.

 

4. Po raz kolejny zapraszamy wszystkich do przeżycia 33 dniowych indywidualnych rekolekcji, przygotowujących do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi wg. Św. Ludwika Maria Grignon de Montfort, wielkiego czciciela Matki Bożej. Rekolekcje zaczynamy już 28 kwietnia, w dniu liturgicznego wspomnienia św. Ludwika. W tym roku rekolekcje mogą być jednocześnie wspaniałą okazją do duchowego przygotowania się do beatyfikacji ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wielkiego czciciela Matki Bożej. Szczegóły na stronie i Facebooku naszego duszpasterstwa.

 

5. Intencje mszalne możemy zamawiać przez internetową skrzynkę intencji (I i III niedziela miesiąca oraz każdy piątek) na stronie www.swanna.waw.pl bądź drogą mailową kancelaria.swanna@gmail.com; wtedy ustalimy dzień i godz. Mszy św.


5. W związku z istniejącą sytuacją zwracamy się również z gorąca prośbą o wsparcie finansowe potrzebne na utrzymanie w tym czasie naszego kościoła. Dobrowolne ofiary można przelewać na konto rektoratu (Bank Pekao SA 44-1240-1138-1111-0000-0209-5910).

Jednocześnie z całego serca dziękujemy tym, którzy wsparli nas już w tym szczególnym czasie swoją ofiarą. Bóg zapłać!

Ogłoszenia