II NIEDZIELA ZWYKŁA 19 stycznia 2020 r.

1. Rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, którego mottem są w tym roku słowa zaczerpnięte z Dziejów Apostolskich (Dz 28,2) “Życzliwymi bądźmy”. Szczegółowy program nabożeństw ekumenicznych w Warszawie dostępny na stronie Archidiecezji Warszawskiej.

 

2. Z racji zbliżającej się sesji semestralnej zapraszamy na Mszę o dobrą sesję pod hasłem „Módl się, Pan da!”. Eucharystia zostanie odprawiona w piątek 24 stycznia o g.19.

 

2. W najbliższą sobotę w ramach DKF'u obejrzymy obraz Majida Majidi, obsypany nagrodami film prezentujący historię niewidomego chłopca, który powraca z internatu na wakacje do domu. Film stawia ważne pytania. Między innymi o to, co sprawia, że jedni są w stanie dostrzec obecność Boga, a inni nie...   Zapraszamy na g. 19.15 do kawiarenki na projekcję a po niej dyskusja.

 

 

3. W przyszłą niedzielę odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego zespołu „Brighter Day” o g. 20. Serdecznie zapraszamy!

 

4. Zapraszamy wszystkich mężczyzn a szczególnie studentów, którzy pragną dobrze rozeznać swoje powołanie życiowe i myślą o drodze kapłańskiej na spotkanie, które odbędzie się w św. Annie 23 lutego o g. 16.

 

5. Przy naszym duszpasterstwie otworzyliśmy punkt konsultacyjny dla małżeństw przeżywających trudności. Spotkania prowadzone przez doświadczone małżeństwo odbywają się w wieży obok kościoła  św. Anny. Więcej informacji oraz zgłoszenia na naszej stronie internetowej w zakładce grupy.

Ogłoszenia