II Niedziela Wielkiego Postu 8 marca 2020

1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy św. o g. 15 oraz po mszy o g.18.30 prowadzoną przez wspólnoty z naszego duszpasterstwa, a w niedzielę na Gorzkie Żale o g. 18.30.

 

2. Moc Słowa w liturgii - pod takim hasłem w dniach 21-22 marca odbędą się w naszym kościele IV warsztaty liturgiczne o liturgii Słowa we Mszy świętej. W programie wyjątkowi goście, warsztaty praktyczne, panele dyskusyjne, ciekawostki ze świata liturgii i Kościoła. Szczegóły i formularz zapisów w wydarzeniu na Facebooku "Moc Słowa w liturgii - IV warsztaty liturgiczne". Serdecznie zapraszamy!

 

3. Ewangelizacja na Juwenaliach w tym roku odbędzie się już po raz piętnasty, w terminie 15-17 maja na Juwenaliach Politechniki Warszawskiej. Hasło tegorocznej edycji brzmi: "Aby wszyscy stanowili jedno". Wydarzenie poprzedzą warsztaty przygotowujące wszystkich chętnych do dzielenia się wiarą. Pierwsze odbędą się we wtorek 19 marca.
Zachęcamy do zapisywania się na Ewangelizację poprzez wypełnienie formularza internetowego, link znajduje się na facebooku Ewangelizacji na Juwenaliach.

 

4. Wspólnota lektorów naszego duszpasterstwa zaprasza mężczyzn w wieku 19-25 lat na swoje spotkanie formacyjne w najbliższy czwartek, rozpoczynające się od Mszy świętej o g. 18.30. Spotkanie: „Siła mężczyzny – jak ją rozumieć?” poprowadzi fizyk, mąż i ojciec czwórki dzieci, zaangażowany w Domowym Kościele i Federacji Skautingu Europejskiego.

 

5. Po Mszy św. zapraszamy do naszej kawiarenki.

Ogłoszenia