II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 5 stycznia 2020

1. Jutro (6 stycznia) przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele wg. porządku niedzielnego.  Tego dnia, już po raz dziesiąty, o godz. 12.00 z Placu Zamkowego wyruszy „Orszak Trzech Króli”. Na to wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi.

 

2. Zapraszamy na „Wieczory dla Zakochanych” czyli kurs dla narzeczonych w formie warsztatowej. Zapisy w kancelarii rektoratu od 7.01. Kurs rozpocznie się 7.02 i będzie odbywał się przez 9 kolejnych piątków o godz.18.30. Więcej informacji na stronie św.Anny.

 

3. Zespół Formacji Młodych i Odnowa w Duchu Świętym w Magdalence zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodych. Exodus - oznacza wyjście. Tak jak Izraelici zostali wyprowadzeni z niewoli egipskiej silną ręką Pana, tak i my w trakcie weekendu formacyjnego będziemy wychodzić z niewoli naszych słabości, trudności, grzechów... W naszym wychodzeniu będą nam towarzyszyć różne postaci biblijne. Start w piątek 10.01 o g.18. Koniec w niedziele 12.01 o g.13. Weekend odbędzie się w Centrum Formacyjnym „Wieczernik” w Magdalence.                 

Więcej informacji i zapisy na stronie ośrodka www.cfwieczernik.odnowa.org.

Ogłoszenia