II Niedziela Adwentu 8 grudnia 2019

1. Dziś z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny po Mszy o g.19 odbędzie się nabożeństwo Akatystu ku czci Bogurodzicy, które poprowadzi nasz chór akademicki. Serdecznie zapraszamy!

 

2. W Adwencie zapraszamy na roraty, którym towarzyszy hasło: „Wolność Warszawa Wyszyński” - od poniedziałku do piątku o g.7, a po Mszy śniadanie w kawiarence.

 

3. Wspólny śpiew Godzinek ku czci NMP, w każdą środę adwentu o g. 6.30.

 

4. Poranna modlitwę Kościoła: Jutrznia z Godziną Czytań, od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w dolnym kościele.

 

5. Wszystkich chętnych zapraszamy do pomocy przy świątecznym sprzątaniu kościoła, w sobotę 14 grudnia o g. 9. Zbiórka przy zakrystii.

 

6. Przygotowane paczki dla dzieci w ramach akcji „I ty możesz zostać św. Mikołajem” prosimy o przyniesienie do zakrystii, do 15 grudnia.

 

7. Od wtorku w kancelarii można zapisać się na kurs przygotowujący do małżeństwa w formie 10 katechez. Kurs jest przeznaczony dla studentów lub pracowników naukowych uczelni warszawskich, członków naszego duszpasterstwa lub par biorących ślub w naszym kościele. Początek kursu 8 stycznia. Szczegóły na swanna.waw.pl.

 

8. Pobłogosławiony opłatek na stół wigilijny można nabyć pod chórem w kościele i w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na potrzeby studentów z naszego duszpasterstwa.

Ogłoszenia