II Niedziela Adwentu 6 grudnia 2020 r.

  1. Zapraszamy na Roraty czyli Mszę św. ku czci Najświętszej Maryi Panny, które przeżywamy w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 7. Tegoroczne rozważania pod hasłem "challenge accepted" (podejmij wyzwanie) dotyczą historii biblijnych bohaterów, którzy odpowiedzieli "Tak" na Boże wezwanie w ich życiu. O ich odwadze, zmaganiach, wątpliwościach w drodze, opowiada nam ks. Krystian Sacharczuk.

 

  1. We wtorek, 8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu msze o godz. 7, 12, 15 i 18.30. Msza o godz. 12 w tzw. Godzinę Łaski będzie mszą św. zbiorową. Intencje można zamówić przez internet oraz w zakrystii. Po wieczornej Mszy o 18.30 zapraszamy również na Akatyst w wykonaniu naszego chóru akademickiego.

 

  1. Zapraszamy - szczególnie studentów -  na wydarzenie pt. „Trybunał, aborcja i ja, katolik”. Gościem spotkania będzie Pan Tomasz Terlikowski - dziennikarz, publicysta, filozof i teolog a prywatnie mąż Małgorzaty i ojciec czwórki dzieci.  Na stronie wydarzenia dostępny jest link do rejestracji, pod którym możemy zadawać pytania naszemu prelegentowi. Tam również będzie dostępny link do spotkania, które odbędzie się online 8 grudnia o godz. 20. Serdecznie zapraszamy! 

 

  1. Zapraszamy młodzież w wieku studenckim 19 – 23 lata na kolejne spotkanie z cyklu „Zmiana”. Temat spotkania „Schematy myślenia – w jaki sposób determinują nasze życie i jak z nimi pracować”. Spotkanie odbędzie się online 12 grudnia w godz. 15 – 18.30. Szczegóły w wydarzeniu na fanpage naszego duszpasterstwa.

 

  1. W najbliższym czasie mamy wolne intencje mszalne. Zachęcamy do zamawiania intencji bezpośrednio po zakończeniu Mszy św. w zakrystii.

 

Ogłoszenia