I Niedziela Wielkiego Postu 21 lutego 2021 r.

1.Rozpoczęliśmy Wielki Post, czyli czas czterdziestodniowego przygotowania do najważniejszej chrześcijańskiej uroczystości-Wielkanocy, czyli Świąt Paschalnych.

Zapraszamy na drogę krzyżową w każdy piątek po mszy św. o g.15:00 oraz po mszy o g.18:30 prowadzoną przez wspólnoty z naszego duszpasterstwa a w niedzielę na gorzkie żale o g. 18:30.

 

2. Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne pod hasłem „Skupieni na Panu”, które będziemy przeżywać od 28 lutego czyli od II Niedzieli Wielkiego Postu do środy, 3 marca. W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św., od poniedziałku do środy (1-3.03) Msza św. o g.18:30, główna nauka rekolekcyjna o godz. 19:30. Rekolekcje poprowadzi nasz duszpasterz ks. Mateusz Milczarek. Serdecznie zapraszamy!

 

3. W nowym semestrze akademickim zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszego duszpasterstwa. Grafik tygodniowych spotkań naszych wspólnot akademickich i postakademickich dostępny na Facebooku.

Jutro (w poniedziałek) o 19:30 wspólnota akademicka Oblubienica zaprasza na czuwanie modlitewne animowane przez diakonię muzyczną z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej, które odbędzie się w kościele.

4. Zapraszamy także studentów do 23 roku życia na 5-te już spotkanie z cyklu zmiana pt. Jak nasze granice wpływają na tworzenie wartościowych relacji, które odbędzie się 27.02. Osoby, które zarejestrują się przez formularz zamieszczony w wydarzeniu na fb otrzymają link do wydarzenia.

Ogłoszenia