I Niedziela Wielkiego Postu 1 marca 2020

1. Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem „Zbudź się o śpiący i powstań!” – czyli biblijne rekolekcje o zmartwychwstaniu, prowadzone przez ks. Macieja Jaszczołta, wikariusza Archikatedry św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Nauki rekolekcyjne dziś podczas każdej Mszy, w poniedziałek i wtorek na Mszach o g. 15, o g. 18.30 krótka homilia oraz nauka główna o g. 19.30. Serdecznie zapraszamy!

 

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na drogę krzyżową w każdy piątek po mszy św. o g.15 oraz po mszy o g.18.30 prowadzoną przez wspólnoty z naszego duszpasterstwa a w niedzielę na gorzkie żale o g. 18.30.

 

3. W najbliższy piątek „Gorączka Piątkowej Nocy”: po Mszy o g.18.30 droga krzyżowa prowadzona przez wspólnotę Lektorów, po niej cicha adoracja, o 21 Msza i uwielbienie z zespołem Brighter Day do g. 23.30.

 

4. W dniach od 5 do 12 marca odbędzie się pielgrzymka naszego duszpasterstwa do Ziemi Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji uczestników, o dobre owoce tego czasu.

 

5. Moc Słowa w liturgii - pod takim hasłem w dniach 21-22 marca odbędą się w naszym kościele IV warsztaty liturgiczne o liturgii Słowa we Mszy świętej. W programie wyjątkowi goście, warsztaty praktyczne, panele dyskusyjne, ciekawostki ze świata liturgii i Kościoła. Szczegóły i formularz zapisów w wydarzeniu na Facebooku "Moc Słowa w liturgii - IV warsztaty liturgiczne". Serdecznie zapraszamy!

 

6. Nasze seminarium organizuje dzień skupienia dla rozeznających powołanie, który odbędzie się w dniach 6-7.03 w budynku warszawskiego seminarium (Krakowskie Przedmieście 52/54). Zapraszamy mężczyzn z dwóch ostatnich klas liceum oraz starszych. Zgłoszenia przez formularz na stronie internetowej seminarium.

 

7.Po Mszy św. zapraszamy do naszej kawiarenki.

Ogłoszenia