I Niedziela Adwentu 29 listopada 2020

  1. W Adwencie zapraszamy na Roraty czyli Mszę św. ku czci Najświętszej Maryi Panny, które będziemy przeżywać od poniedziałku do piątku o godz. 7. Tegoroczne rozważania pod hasłem "challenge accepted" (podejmij wyzwanie) dotyczyć będą historii biblijnych bohaterów, którzy odpowiedzieli "Tak" na Boże wezwanie w ich życiu. O ich odwadze, zmaganiach, wątpliwościach w drodze, opowie nam ks. Krystian Sacharczuk. Z racji panującej sytuacji nie będzie roratnich śniadań. Pierwsze roraty już jutro. Zapraszamy!

 

  1. W tym tygodniu przypada:

- I czwartek miesiąca - zapraszamy na Mszę o powołania kapłańskie o g. 18.30. 

- I piątek miesiąca - Msze św. o godz. 7.00, 15, 18.30 i 21. Msza o                Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 18.30. Spowiedź podczas każdej Mszy św.

- I sobota miesiąca - Msza o Niepokalanym Sercu Maryi o g. 18.30.

 

  1. Zapraszamy na Mszę św. zbiorową w Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 8 grudnia,  która będzie odprawiona o godz. 12 w Godzinę Łaski. Intencje można zamawiać przez internet oraz w zakrystii.

 

  1. W najbliższym czasie mamy wolne intencje mszalne. Zachęcamy do zamawiania intencji bezpośrednio po zakończeniu Mszy św. w zakrystii.
Ogłoszenia