Duszpasterze

ks. Mateusz Gawarski

ks. Mateusz Gawarski

Urodził się 29 lipca 1984 roku w Sochaczewie. Pochodzi z Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Kuklówce. Bezpośrednio po zdaniu egzaminu maturalnego w 2003 roku wstąpił do Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego św. Jana Chrzciciela w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł magistra teologii w dziedzinie katolickiej nauki społecznej. Święcenia kapłańskie przyjął 24 maja 2009 roku z rąk Arcybiskupa Kazimierza Nycza i został skierowany do Parafii Ofiarowania Pańskiego na Ursynowie.

 

Od 2013 roku duszpasterz akademicki w kościele św. Anny.

 

-Postakademicka Wspólnota Odnowy w Duchu świętym (Kyrios).

- Oaza akademicka

-Oaza postakademicka

-Akademicka Rada Duszpasterska

-Krąg Domowego Kościoła

-Chór Międzyuczelniany

 

 

 

Ks. Krystian Sacharczuk

Ks. Krystian Sacharczuk

Ks. Krystian Sacharczuk – ur. 1986, pochodzi z Twardogóry na Dolnym Śląsku. Święcenia prezbiteratu przyjął w 2015 roku. Były wikariusz Parafii w Łomiankach i na Warszawskim Mirowie. Przed Seminarium Duchownym aktor stołecznego Teatru Studio Buffo. Jako student, stały bywalec  Mszy Świętych o 15.00 u Świętej Anny. Z duszpasterstwem akademickim związany od sierpnia 2020.

 

- Chór Akademicki
- Wspólnota Brighter Day
- Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej SKMA
- Oaza Akademicka
- Kurs przedmałżeński
 

 

 

 

 

ks. Mateusz Milczarek

ks. Mateusz Milczarek

Mateusz Milczarek, urodzony 27.02.1988 w Warszawie. Wyświęcony 28 maja 2016 roku w Bazylice Archikatedralnej w Warszawie. Moją pierwszą parafią, w której pracowałem 2 lata jako wikariusz, była parafia św. Zygmunta na Starych Bielanach. W parafii zajmowałem się katechezą w szkole licealnej, przygotowaniem młodzieży do sakramentu bierzmowania oraz duszpasterstwem akademickim „Sykomora”.

 

-VI wspólnota Neo

-Prezbiter w ekipie Neo

-Grupa „G8”

-Zespół „Brigther Day”

-Akademicka Rada Duszpasterska

-Opieka nad kontaktami mailowymi

 

 

 

Ks. Jan Wojciechowski

Ks. Jan Wojciechowski
Ks. Jan Wojciechowski
Wychowałem się na warszawskich Bielanach (Starszy brat Kuba, młodsza siostra Marysia). Edukacja: SP 74 ul. Smoleńskiego. AMLO ul. Dewajtis. Seminarium Warszawskie. Uniwersytet Gregorianum w Rzymie.
22.05.2010 święcenia kapłańskie archikatedra warszawska. 2010-2012 parafia św. Jakuba na Ochocie (opiekun ministrantów, duszpasterz dzieci).
Przyrzeczenie harcerskie sierpień 1996 Mielęcin (363 WDH "Puszcza" ZHP). Sierpień 2003 pierwsza dłuższa wyprawa rowerowa (Suwalszczyzna z Piotrem Romejko). Pierwsze rekolekcje ignacjańskie: Grudzień/styczeń 2008/9. Rower, góry, piłka, żagle, kino, książki, muzyka.