Druga niedziela Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego - 28 kwietnia 2019 r.

 

1. Uroczystość świętego Wojciecha, głównego patrona Polski przypada w liturgii w tym roku 30 kwietnia. Msze święte tego dnia o g. 7-ej, 15-ej i 18.30.

2. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski w najbliższy piątek 3 maja. Msze święte w tym dniu w naszym kościele o godzinie: 7-ej, 15-ej, 18.30 oraz 21-ej. Możliwość spowiedzi w czasie Mszy świętych. Nie ma Gorączki Piątkowej Nocy.

3. Kancelaria rektoratu w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek i wtorek. Nie ma dyżuru spowiedniczego.

4. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku po Mszy świętej o godzinie 15-ej, a w niedzielę o godzinie 18.30. 

5. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17 – 19 maja br. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego Seminarium – www.wmsd.waw.pl.

6. Od dziś, w dzień narodzin dla nieba św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, już po raz trzeci zapraszamy do podjęcia osobistych 33-dniowych ćwiczeń duchowych, które kończą się złożeniem lub odnowieniem „Aktu Ofiarowania się Panu Jezusowi przez ręce Maryi.” Szczegóły na naszej stronie i Facebooku.

7. Zapraszamy na 83 Pielgrzymkę Środowisk Akademickich na Jasną Górę, która odbędzie się pod hasłem „Usłysz mój głos”, w dniach 11-12 maja.
W programie: modlitwa u stóp Matki Bożej, ciekawe konferencje m.in. ks. Dominika Chmielewskiego oraz Moniki i Marcina Gomułków a także integracja w gronie studentów. Koszt wyjazdu: studenci-30 zł, absolwenci-35 zł. Posiłki we własnym zakresie. Wyjeżdżamy w sobotę o godz. 5:00 (zbiórka przed św. Anną), powrót w niedzielę w godzinach przedwieczornych.  Zapisy online oraz u ks. Mateusza Milczarka.

8. Mamy w najbliższych tygodniach wolne intencje mszalne.

Ogłoszenia