Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna, 15 kwietnia 2018 r.
"Czemu jesteście zmieszani i dlaczego wątpliwości budzą się w waszych sercach? Popatrzcie na moje ręce i nogi: to Ja jestem. Dotknijcie Mnie i przekonajcie się: duch nie ma ciała ani kości, jak widzicie, że Ja mam" (Łk 24, 35-48)
  1. Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej serdecznie zaprasza na spotkanie pt. "Jak zginął ksiądz Popiełuszko- od porwania do odnalezienia ciała". Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 17 kwietnia, o godzinie 19;30 w sali Caritas (ul. Krakowskie Przedmieście 62). Poprowadzi je dr. Milena Kindziuk, dziennikarka, wykładowca Uniwersytetu im Kardynała Stefana Wyszyńskiego, autorka wielu książek o ks. Jerzym Popiełuszcze. Szczegóły na plakatach oraz w Internecie. Serdecznie zapraszamy.
  2. W związku z przypadającą 80. rocznicą kanonizacji św. Andrzeja Boboli ojcowie jezuici z Sanktuarium Patrona Polski przy ul. Rakowieckiej w Warszawie zapraszają na Msze św. dziękczynną z tej okazji 17 kwietnia 2018 r (wtorek) o godz. 19.00, której będzie przewodniczył Ks. Bp Piotr Jarecki.
  3. Zapraszamy do naszej kafejki do krużganków naszego kościoła. Kafejka czynna w dniu dzisiejszym od godz. 13:00.